HAKKIMIZDA

B&B Eğitim ve Danışmanlık; kurumlara, liderlik/yöneticilik, koçluk ve yüksek performanslı ekip oluşturma alanları ana uzmanlıkları yanısıra, satış ekiplerinin yetkinlik gelişimi ve yönetimi konularında tecrübelerine istinaden ihtiyacınız doğrultusunda en etkili çözümleri hazırladığı programlarla sunan bir kurumdur.

 

Kurumumuz; kümülatif eğitim tecrübesi olarak uzun yılları aşkın deneyime sahip olup her eğitmenimiz konularında uzun yılların getirdiği tecrübeyle katılımcılara rehber olmaya, yollarına ışık tutmaya heyecanla devam etmektedir.

 

Katılımcılarımızla birlikte olduğumuz her programda “Yaşayarak Öğrenme ve Oyunlaştırma” çerçevesinde farkındalığı arttırma ve hayata dair sona ermeyecek keşif yolcuğunu birlikte başlatıyoruz.

Burak Ercivan
Kurucu

1997 yılında Deniz Harp Okulu Elektronik Kontrol mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra DZ.K.K. ‘ında çeşitli gemilerde subay olarak farklı branş ve bölümlerde yöneticilik yapmış olan Burak Ercivan, 2006 yılında Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisansını tamamlamıştır.

 

15 yıllık mecburi hizmetinin tamamlanmasının ardından önce Birikim Eğitim ve Danışmalık’ta Genel Koordinatörlük, ardından ise Vatan Bilgisayar Akademi Yöneticiliği görevlerini, bununla birlikte Vatan Bilgisayar Eğitim Akademisinin kurulum aşamalarını, programların oluşturulması ve tüm ülke genelinde verilmesi yönünde organizasyonun yöneticiliğini yapmıştır.

Yöneticilik ve eğitimcilik kariyeri boyunca Satış ve Müşteri Yönetimi, Mağaza yönetici geliştirme, Yönetici geliştirme, Takım çalışması, İletişim ve İlişki Yönetimi, Liderlik ve yöneticilik ve VUCA Koşullarında Liderlik konularında uzmanlaşmıştır. Yüksek lisansını tamamladıktan sonra  yönetici ve eğitimci olarak edindiği deneyimlerini, koçluk ve liderlik alanındaki eğitimlerini, Uluslar arası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı ‘International Erickson Coaching’ koçluk okulunu tamamlayarak zenginleştirmiş, takım koçluğu, yönetici koçluğu, Koçluk yaklaşımıyla Liderlik ve Yöneticilik programları oluşturma ve gerçekleştirme, Koçlukta Görsellik ve Kurgu Tasarım alanlarında çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

 

Aynı zamanda Bilgi Üniversitesi Yönetici Geliştirme Merkezi bünyesinde PEARSON BTEC akredite eğitmeni olarak da Kurumsal Projelerde yer almaktadır. (Payitaht Çarşı projesi, Türk Telekom Satış Üniveristesi, Koton Satış Okulu Projesi vb..)

 

Hali hazırda İletişim ve İlişki Yönetimi, Yönetim Becerileri, Koçluk Yaklaşımıyla Liderlik, VUCA Dünyasında Liderlik konularında eğitimler vermekte ve birebir yönetici koçluğu yapmaktadır.

Hakan Sayın
Eğitmen

1992 yılında Boğaziçi matematik öğretmenliğinden mezun olduktan sonra Dz.K.K. bünyesinde öğretmenliğe başlamış ve 25 yıllık aktif subaylık görevinin ardından 2017 yılında Albay rütbesinden emekli olmuştur.

Hali hazırda Genç Liderler Yetişiyor programı çerçevesinde Takım Çalışması, yelken, kayak, kiteboard eğitimleri ve IB kapsamında mesleki eğitimler vermektedir.

Nevzat Safa Şenyayla
Operasyon ve Müşteri Yöneticisi

1994 yılında Ankara’da doğan Nevzat Safa Şenyayla, Deniz Lisesi’nden 2013 yılında mezun olmuş, Deniz Harp Okulu’ndaki 3 yıllık eğitim ve öğretim sürecinden sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisli Bölümü’ne geçiş yapmıştır. 

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği’nin yanı sıra Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde Lisans eğitimi almıştır. 

Hali hazırda İletişim ve İlişki Yönetimi, Yönetim Becerileri gibi konularda eğitimlerine devam etmekte olup B&B Eğitim ve Danışmanlık'ta Operasyon ve Müşteri Yöneticiliği görevinde bulunmaktadır.