PROJELER

GENÇ LİDERLER YETİŞİYOR
PERAKENDEDE OYUNLAŞTIRMA

Perakende sektöründe yer alan yönetici ve satış temsilcisi/danışanlarına yönelik uygulanan temel yetkinlik gelişimi eğitimleri, yönetici geliştirme programları ve satış koçluğu çerçevesinde bütünsel bir perakende gelişim akademisini birlikte oluşturuyoruz. Program sonrası davranış değişimine ve gelişimine yöenleik takibimizi de karşılıklı belirlenecek olan hedef ve yetkinlikler üzerinde oyunlaştırma kurgusunu oluşturarak istenen değişimin gözlemlenmesini sağlıyoruz.

14-18 yaş gruplarında bulunan çocuklarımıza özel, yaşamın liderliğini elde etme programında farklı deneyimler sunuyoruz.

Yaklaşık 14-16 gün süren programlarımızda; Her gün fiziksel ve zihinsel gelişimlerine yönelik (mevsim şartlarına uygun olarak) yelken, yüzme, kiteboard, kayak, outdoor aktiviteleri,günlük ingilizce konuşma dersleri düzenliyoruz. 

Duygusal Zeka bileşenleri çerçevesinde çocuklarımızın Kişisel ve Sosyal farkındalık becerileri, iletişim ve ilişki yönetimi becerileri ve takımdaşlık ruhunu oluşturan ve pekiştiren uygulamalar, interaktif eğitimlerle yaşamlarının liderliğini ele almalarını sağlayan unutulmaz deneyimler sunuyoruz.

Bununla birlikte program dahilinde yetişkin dönemlerine ilişkin vizyon oluşturma ve hedeflerini şimdiden belirlemeye yönelik takım ve bireysel koçluklar veriyoruz.